Strona główna
Wideokonferencje PDF Drukuj artykuł

Wideokonferencje

Sąd Rejonowy w Olsztynie dysponuje zestawem do przeprowadzania wideokonferencji gwarantującym łącznie poufność i integralność przekazywania obrazu i dźwięku na odległość, umożliwiającymi m.in. przesłuchiwanie stron, biegłych oraz świadków w trybie art. 235 § 2 k.p.c. lub art. 177 § 1a k.p.k.

Wideokonferencję w Sądzie Rejonowym w Olsztynie przeprowadza się w piątki.

W celu sprawdzenia czy środki techniczne umożliwiają połączenie wideokonferencyjne należy w pierwszej kolejności kontaktować się z Kierownikiem  Oddziału Informatycznego Sądu Rejonowego w Olsztynie p. Tadeuszem Czarneckim e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  tel. 89 5230-260.

W przypadku gdy połączenie może zostać zrealizowane wówczas należy skontaktować się z Oddziałem Administracyjnym Sądu Rejonowego w Olsztynie tel. 89 5230-137/240 e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu zarezerwowania terminu i ustalenia szczegółów.

Następnie po ustaleniu terminu i warunków technicznych należy wystąpić z pismem o udostępnienie sali do Prezesa Sądu Rejonowego  w Olsztynie, na adres: ul. Erwina Kruka 44, 10-543 Olsztyn, e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W piśmie kierowanym do Prezesa Sądu należy wskazać adres e-mail do kontaktu.

 

...........................................................................................................................................................................


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie