Strona główna
Lista sędziów PDF Drukuj artykuł

Sędziowie Sądu Rejonowego w Olsztynie

 

I WYDZIAŁ  CYWILNY

Bieńkowska-Kolarz Joanna

Błesińska-Kozłowska Katarzyna - Zastępca przewodniczącego

Domaradzki Piotr

Fedorowicz Paweł - asesor sądowy

Juszczyszyn Paweł - delegowany do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Rejonowym w Lidzbarku Warmińskim w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2019 r.

Kacprzak Michał – asesor sądowy

Rzewuska Natalia

Smolińska Justyna

Zdunek-Szepietowska Elżbieta

Ziarko Arkadiusz -  pełnomocnik sądowy do spraw wdrożeń systemów teleinformatycznych w sądach powszechnych dla Sądu Okręgowego w Olsztynie

Żywicki Piotr - Przewodniczący Wydziału

Żywucka Marzena

 

II WYDZIAŁ KARNY

Bieńkowski Krzysztof – Kierownik Sekcji Wykonawczej

Brzoskowska Lucyna

Kalińska Beata

Kottik Wojciech

Kruszewska -Sobczyk Katarzyna

Matysiak Krzysztof

Pałasz Anna

Sienicka Joanna

Sprawka Mirella

Stachowiak Mariusz mjr sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego w Olsztynie delegowany do pełnienia obowiązków w Sądzie Rejonowym w Olsztynie od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.

Szczepańska Anna – Wiceprezes, Zastępca przewodniczącego

Urlińska Joanna

Zabuska Katarzyna – Przewodnicząca Wydziału

Zmudziński Arkadiusz  - delegowany do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Rejonowym w Nidzicy w okresie od 01 stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2019 r.

Żołnowska Aneta

 

III WYDZIAŁ RODZINNY I NIELETNICH

Hinz Andrzej – Kierownik Sekcji, delegowany od 1 listopada 2018 r. do 31 października 2019 r. do Sądu Okręgowego w Olsztynie

Ignaczewski Jacek

Ignatowicz – Firkowska Ewa - Przewodnicząca Wydziału

Jabłońska Maja

Morawski Marcin

Rogowska Agnieszka

Sienicki Wiktor

Wacław Ada

 

IV  WYDZIAŁ PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH  

Bulkowski Tomasz – Zastępca Przewodniczącego

Giżewska-Rozmus Grażyna - Przewodnicząca Wydziału

Kokoryn Barbara

Nawacka Katarzyna

Wawro Monika

 

V WYDZIAŁ GOSPODARCZY 

Bury Joanna  - delegowana od 12 sierpnia 2018 r. do 11 sierpnia 2019 r. do Sądu Okręgowego w Olsztynie

Chmielewski Zbigniew

Dawidziuk Aneta

Filipowicz Urszula - asesor sądowy

Koszewski Tomasz

Kwaterkiewicz Katarzyna

Marweg Witold

Nawacki Maciej - Prezes Sądu

Nowak Iwona - Przewodnicząca Wydziału, Kierownik Sekcji

Obrębska Wioletta

Romanowski Robert - asesor sądowy

Rybus Łukasz

Rynko Paweł

Wilczyńska Dagmara - asesor sądowy

 

X WYDZIAŁ CYWILNY

Brzoskowska Agnieszka

Jerka Katarzyna

Kabzińska Anna

Kampa Anna - delegowana do pełnienia czynności administracyjnych w Ministerstwie Sprawiedliwości w okresie od 18 grudnia 2018 r. do 17 czerwca 2020 r.

Krawczyk Wojciech

Krygielski Krzysztof – Wiceprezes, Przewodniczący Wydziału

Kuciejewski Wojciech

Lewandowska Agnieszka

Orłowska Marta - Zastępca przewodniczącego

Ośko Mirosław – asesor sądowy

Sobczuk Bogusława

Wołejko-Czubek Magdalena


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie