Strona główna
Lista sędziów PDF Drukuj artykuł

Sędziowie Sądu Rejonowego w Olsztynie

 

I WYDZIAŁ  CYWILNY

Bieńkowska-Kolarz Joanna

Błesińska-Kozłowska Katarzyna

Domaradzki Piotr

Juszczyszyn Paweł

Kacprzak Michał – asesor sądowy

Smolińska Justyna

Ziarko Arkadiusz -  pełnomocnik sądowy do spraw wdrożeń systemów teleinformatycznych w sądach powszechnych dla Sądu Okręgowego w Olsztynie

Żywicki Piotr - Przewodniczący Wydziału

Żywucka Marzena

 

II WYDZIAŁ KARNY

Bieńkowski Krzysztof – Kierownik Sekcji Wykonawczej,

Brzoskowska Lucyna

Kalińska Beata

Kottik Wojciech

Kruszewska -Sobczyk Katarzyna

Matysiak Krzysztof

Pałasz Anna

Sienicka Joanna

Sprawka Mirella

Szczepańska Anna – Wiceprezes, Zastępca przewodniczącego

Urlińska Joanna

Zabuska Katarzyna – Przewodnicząca Wydziału

Zdunek-Szepietowska Elżbieta

Zmudziński Arkadiusz  - delegowany od 01 lipca 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. do Sądu Rejonowego w Nidzicy

Żołnowska Aneta

 

III WYDZIAŁ RODZINNY I NIELETNICH

Hinz Andrzej – Kierownik Sekcji, delegowany od 1 listopada 2018 r. do 31 października 2019 r. do Sądu Okręgowego w Olsztynie

Ignaczewski Jacek

Ignatowicz – Firkowska Ewa - Przewodnicząca Wydziału

Jabłońska Maja

Morawski Marcin

Rogowska Agnieszka

Sienicki Wiktor - delegowany od 15 czerwca 2018 r. do 14 grudnia 2018 r. do Sądu Okręgowego w Olsztynie

Wacław Ada

 

IV  WYDZIAŁ PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH  

Bulkowski Tomasz – Zastępca Przewodniczącego

Giżewska-Rozmus Grażyna - Przewodnicząca Wydziału

Kokoryn Barbara

Nawacka Katarzyna

Wawro Monika

 

V WYDZIAŁ GOSPODARCZY 

Bury Joanna  - delegowana od 12 sierpnia 2018 r. do 11 sierpnia 2019 r. do Sądu Okręgowego w Olsztynie

Chmielewski Zbigniew

Dawidziuk Aneta

Filipowicz Urszula - asesor sądowy

Koszewski Tomasz

Kwaterkiewicz Katarzyna

Marweg Witold

Nawacki Maciej - Prezes Sądu

Nowak Iwona - Przewodnicząca Wydziału, Kierownik Sekcji

Obrębska Wioletta

Romanowski Robert - asesor sądowy

Rybus Łukasz

Rynko Paweł

Rzewuska Natalia

Wilczyńska Dagmara - asesor sądowy

 

X WYDZIAŁ CYWILNY

Brzoskowska Agnieszka

Jerka Katarzyna

Kabzińska Anna

Kampa Anna - delegowana od 18 czerwca 2018 r. do 17 grudnia 2018 r. do Ministerstwa Sprawiedliwości

Krawczyk Wojciech

Krygielski Krzysztof – Wiceprezes, Przewodniczący Wydziału

Kuciejewski Wojciech

Lewandowska Agnieszka

Orłowska Marta

Ośko Mirosław – asesor sądowy

Sobczuk Bogusława

Wołejko-Czubek Magdalena


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie