Strona główna Aktualności
Aktualności
Dni wolne od pracy w 2019 r. w Sądzie Rejonowym w Olsztynie PDF Drukuj artykuł

Uprzejmie informujemy, iż Zarządzeniem nr A-021-10/19 Prezesa i Dyrektora Sądu Rejonowego w  Olsztynie z 4 lutego 2019 r.

  1. Dni: 2 maja 2019 r., 21 czerwca 2019 r. i 16 sieprnia 3019 r. ustala się dniami wolnymi od pracy dla pracowników Sądu Rejonowego w Olsztynie.
  2. Dni: 18 maja 2019 r., 15 czerwca 2019 r. i 10 sieprnia 2019 r. wyznacza się dniami pracy dla pracowników Sądu Rejonowego w Olsztynie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
Reorganizacja pionu karnego w 2018 roku PDF Drukuj artykuł

Prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie informuje, iż na podstawie Zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 29 czerwca 2018 r. poz. 200 w sprawie  zniesienia i utworzenia niektórych wydziałów w sądach rejonowych oraz zmieniające zarządzenie w sprawie utworzenia wydziałów w sądach rejonowych z dniem 1 lipca 2018 r. w Sądzie Rejonowym w Olsztynie zniesiono VII Wydział Karny i IX Wydział Karny.

Od dnia 1 lipca 2018 r. w Sądzie Rejonowym w Olsztynie funkcjonuje II Wydział Karny.

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
Stałe dyżury mediatorów w siedzibie Sądu Rejonowego PDF Drukuj artykuł

W siedzibie Sądu Rejonowego w Olsztynie odbywają się stałe dyżury mediatorów parter pok. 33. Punkt jest dostępny dla każdej osoby zainteresowanej mediacją.  Dyżurujący w nim mediatorzy udzielają bezpłatnych informacji na temat mediacji.

1. W każdy drugi piątek miesiąca w godzinach 10.30-11.30  dyżury mediatorów ze STOWARZYSZENIA MEDIATORÓW POLSKICH 

2. Dyżury mediatorów CENTRUM ARBITRAŻU I MEDIACJI  PRZY IZBIE ADWOKACKIEJ W OLSZTYNIE

Dyżury w Punkcie Mediatorów odbywają się według harmonogramu umieszczonego na stronie internetowej BIP Sądu Rejonowego w Olsztynie (www.olsztyn.sr.gov.pl) w zakładce Informacje – Mediacja, a także na tablicy ogłoszeń przed punktem dyżurów mediatorów. 


Wszelkich informacji związanych z działaniami dotyczącymi mediacji na terenie tutejszego Sądu można uzyskać kontaktując się z pracownikami Oddziału Administracyjnego Sądu Rejonowego w Olsztynie, tel. 89 5230 137 oraz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Więcej informacji

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
Likwidacja papierowych znkaów opłaty sądowej PDF Drukuj artykuł

Sąd Rejonowy w Olsztynie informuje, iż zgodnie z treścią Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 21 marca 016 r. w sprawie sposobu uiszczenia opłat sądowych w sprawach cywilnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 408) po dniu 30 czerwca 2018 r.

1. Nie będzie możliwości zakupu papierowych znaków opłaty sądowej.

2. Nie będzie możliwy zwrot zakupionych wcześniej znaków opłaty sądowej.

3. Nie będzie możliwe dokonanie opłaty papierowymi znakami opłaty sądowej.

 

E-płatności dla obywatela - szczegółowa informacja

 

............................................................................................................................................................................................................................

 
Zmiana ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym PDF Drukuj artykuł

Zmiana ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym

"Departament Informatyzacji i Rejestrów Sądowych uprzejmie informuje, iż od dnia 15 marca 2018 roku na stronie ekrs.ms.gov.pl udostępniona zostanie nowa funkcjonalność składania dokumentów finansowych drogą elektroniczną.

Dla użytkowników zewnętrznych/podmiotów składających sprawozdania finansowe, wszelkie zgłoszenia  problemów w zakresie działania aplikacji zależy zgłaszać:

numer telefonu: 071 748 96 00 wew. 4

 

OD DNIA 15.03.2018R. SPRAWOZDANIA FINANSOWE SKŁADANE JEDYNIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

....................................................................................................................................................................................................................................

 
Zmiana formularzy KRS PDF Drukuj artykuł
Więcej…
 
Nowe rachunki bankowe PDF Drukuj artykuł

Uprzejmie informuję, że wpłaty z tyt. dochodów budżetowych (wpisy sądowe, grzywny, koszty sądowe do spraw cywilnych i karnych, opłaty za Księgi Wieczyste itp.) będą przyjmowane na rachunki poszczególnych Wydziałów:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Zmiana rachunku bankowego sum depozytowych PDF Drukuj artykuł

 Zmiana rachunku bankowego sum depozytowych

 


 

 

 
Badanie satysfakcji interesanta PDF Drukuj artykuł
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie