Strona główna
Lista sędziów PDF Drukuj artykuł

I WYDZIAŁ  CYWILNY

Bieńkowska-Kolarz Joanna

Błesińska-Kozłowska Katarzyna - Zastępca Przewodniczącego

Domaradzki Piotr

Fedorowicz Paweł - asesor sądowy

Kacprzak Michał 

Karp Bartosz

Smolińska Justyna

Zdunek-Szepietowska Elżbieta

Żywicki Piotr - Przewodniczący Wydziału

Żywucka Marzena

Wiśniewska- Sas Karolina -asesor sądowy 

 

II WYDZIAŁ KARNY

Bieńkowski Krzysztof – Kierownik Sekcji Wykonawczej -delegowany do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Rejonowym w Lidzbarku Warmińskim w okresie od 1 kwietnia 2022r. do 30 września 2022r.

Brzoskowska Lucyna

Kalińska Beata

Kottik Wojciech

Kruszewska -Sobczyk Katarzyna

Matysiak Krzysztof

Pałasz Anna

Sienicka Joanna

Sprawka Mirella

Szczepańska Anna – Przewodnicząca Wydziału

Urlińska Joanna

Zabuska Katarzyna

Zmudziński Arkadiusz  

Żołnowska Aneta- Zastępca Przewodniczącego

 

III WYDZIAŁ RODZINNY I NIELETNICH

Hinz Andrzej – Kierownik Sekcji Wykonawczej

Ignaczewski Jacek

Ignatowicz – Firkowska Ewa - Przewodnicząca Wydziału

Jabłońska Maja

Juszczyszyn Paweł

Rogowska Agnieszka

Rzewuska Natalia

Sienicki Wiktor

 

IV  WYDZIAŁ PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH  

Bulkowski Tomasz – Przewodniczący Wydziału

Giżewska-Rozmus Grażyna

Nawacka Katarzyna

Wawro Monika

 

V WYDZIAŁ GOSPODARCZY 

Bury Joanna- Zastępca Przewodniczącego

Chmielewska Monika

Filipowicz Urszula 

Kokoryn Barbara

Kwaterkiewicz Katarzyna

Marweg Witold

Nawacki Maciej - Prezes Sądu

Obrębska Wioletta

Rybus Łukasz

Rynko Paweł - Przewodniczący, Kierownik Sekcji

Wilczyńska Dagmara 

Sas Paweł -asesor sądowy 

Sołoma Adam-asesor sądowy

 

X WYDZIAŁ CYWILNY

Brzoskowska Agnieszka

Jerka Katarzyna

Kabzińska Anna

Kampa Anna - delegowana do pełnienia czynności administracyjnych w Ministerstwie Sprawiedliwości na czas nieokoreślony

Krawczyk Wojciech - delegowany do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Rejonowym w Mrągowie w okresie od 1 marca 2022r. do 31 sierpnia 2022r. 

Krygielski Krzysztof -Przewodniczący Wydziału

Kuciejewski Wojciech

Lewandowska Agnieszka

Orłowska Marta - Zastępca Przewodniczącego

Ośko Mirosław 

Sobczuk Bogusława

Wołejko-Czubek Magdalena

Węcławska Magdalena -asesor sądowy 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie