Strona główna
Podziały czynności sędziów PDF Drukuj artykuł

 

PREZES SĄDU

Nawacki Maciej

 

WICEPREZESI

Krygielski Krzysztof

Szczepańska Anna

 

I WYDZIAŁ  CYWILNY

Bieńkowska-Kolarz Joanna

Błesińska-Kozłowska Katarzyna Zastępca przewodniczącego

Domaradzki Piotr

Juszczyszyn Paweł

Kacprzak Michał – asesor sądowy

Smolińska Justyna

Zdunek-Szepietowska Elżbieta

Ziarko Arkadiusz -  pełnomocnik sądowy do spraw wdrożeń systemów teleinformatycznych w sądach powszechnych dla Sądu Okręgowego w Olsztynie delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości od 01.09.2019 r. do 31.08.2020 r.

Żywicki Piotr - Przewodniczący Wydziału

Żywucka Marzena

 

II WYDZIAŁ KARNY

Bieńkowski Krzysztof – Kierownik Sekcji Wykonawczej

Brzoskowska Lucyna

Kalińska Beata

Kottik Wojciech

Kruszewska -Sobczyk Katarzyna

Matysiak Krzysztof

Pałasz Anna

Sienicka Joanna

Sprawka Mirella

Szczepańska Anna – Zastępca przewodniczącego

Urlińska Joanna

Zabuska Katarzyna

Zmudziński Arkadiusz  - delegowany do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Rejonowym w Nidzicy w okresie od 07 stycznia 2020 r. do 30 czerwca 2020 r.

Żołnowska Aneta

 

III WYDZIAŁ RODZINNY I NIELETNICH

Hinz Andrzej – Kierownik Sekcji

Ignaczewski Jacek

Ignatowicz – Firkowska Ewa - Przewodnicząca Wydziału

Jabłońska Maja

Morawski Marcin

Rogowska Agnieszka

Sienicki Wiktor

Wacław Ada

 

IV  WYDZIAŁ PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH  

Bulkowski Tomasz – Przewodniczący Wydziału

Giżewska-Rozmus Grażyna

Kokoryn Barbara

Nawacka Katarzyna

Wawro Monika

 

V WYDZIAŁ GOSPODARCZY 

Bury Joanna

Chmielewska Monika

Chmielewski Zbigniew

Dawidziuk Aneta

Filipowicz Urszula - asesor sądowy

Koszewski Tomasz

Kwaterkiewicz Katarzyna

Marweg Witold

Obrębska Wioletta

Rybus Łukasz

Rynko Paweł - Przewodniczący Wydziału, Kierownik Sekcji

Wilczyńska Dagmara- asesor sądowy

 

X WYDZIAŁ CYWILNY

Brzoskowska Agnieszka

Jerka Katarzyna

Kabzińska Anna

Kampa Anna – delegowana do pełnienia czynności administracyjnych w Ministerstwie Sprawiedliwości na czas nieokreślony

Krawczyk Wojciech

Krygielski Krzysztof –Przewodniczący Wydziału

Kuciejewski Wojciech

Lewandowska Agnieszka

Orłowska Marta Zastępca przewodniczącego

Ośko Mirosław – asesor sądowy

Sobczuk Bogusława

Wołejko-Czubek Magdalena


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie