Lista sędziów Drukuj artykuł

I WYDZIAŁ  CYWILNY

Bieńkowska-Kolarz Joanna

Błesińska-Kozłowska Katarzyna - Zastępca przewodniczącego

Domaradzki Piotr

Fedorowicz Paweł - asesor sądowy

Juszczyszyn Paweł

Kacprzak Michał – asesor sądowy

Smolińska Justyna

Zdunek-Szepietowska Elżbieta

Ziarko Arkadiusz -  pełnomocnik sądowy do spraw wdrożeń systemów teleinformatycznych w sądach powszechnych dla Sądu Okręgowego w Olsztynie, delegowany do pełnienia czynności administracyjnych w Ministerstwie Sprawiedliwości od dnia 1 września 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Żywicki Piotr - Przewodniczący Wydziału

Żywucka Marzena

 

II WYDZIAŁ KARNY

Bieńkowski Krzysztof – Kierownik Sekcji Wykonawczej

Brzoskowska Lucyna

Kalińska Beata

Kottik Wojciech

Kruszewska -Sobczyk Katarzyna

Matysiak Krzysztof

Pałasz Anna

Sienicka Joanna

Sprawka Mirella

Szczepańska Anna – Wiceprezes, Zastępca przewodniczącego

Urlińska Joanna

Zabuska Katarzyna

Zmudziński Arkadiusz  - delegowany do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Rejonowym w Nidzicy w okresie od 7 stycznia 2020 r. do 30 czerwca 2020 r.

Żołnowska Aneta

 

III WYDZIAŁ RODZINNY I NIELETNICH

Hinz Andrzej – Kierownik Sekcji Wykonawczej

Ignaczewski Jacek

Ignatowicz – Firkowska Ewa - Przewodnicząca Wydziału

Jabłońska Maja

Morawski Marcin

Rogowska Agnieszka

Rzewuska Natalia

Sienicki Wiktor

Wacław Ada

 

IV  WYDZIAŁ PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH  

Bulkowski Tomasz – Przewodniczący Wydziału

Giżewska-Rozmus Grażyna

Kokoryn Barbara

Nawacka Katarzyna

Wawro Monika

 

V WYDZIAŁ GOSPODARCZY 

Bury Joanna

Chmielewska Monika

Chmielewski Zbigniew

Dawidziuk Aneta

Filipowicz Urszula - asesor sądowy

Koszewski Tomasz

Kwaterkiewicz Katarzyna

Marweg Witold

Nawacki Maciej - Prezes Sądu

Obrębska Wioletta

Rybus Łukasz

Rynko Paweł - Przewodniczący, Kierownik Sekcji

Wilczyńska Dagmara - asesor sądowy

 

X WYDZIAŁ CYWILNY

Brzoskowska Agnieszka

Jerka Katarzyna

Kabzińska Anna

Kampa Anna - delegowana do pełnienia czynności administracyjnych w Ministerstwie Sprawiedliwości na czas nieokoreślony

Krawczyk Wojciech

Krygielski Krzysztof – Wiceprezes, Przewodniczący Wydziału

Kuciejewski Wojciech

Lewandowska Agnieszka

Orłowska Marta - Zastępca przewodniczącego

Ośko Mirosław – asesor sądowy

Sobczuk Bogusława

Wołejko-Czubek Magdalena

 

Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie